خاطره ها

دوست محترمی با اظهار لطفی که داشتند خاطراتی از اجرام بدونن.مدتی فکرکردم اما خاطره خاصی به یادم نیومد.نه اینکه خاطره ای نباشه اما اینکه چطور انتخاب بشن کار رو سخت می کنه.اما چون امروز روز خبرنگار بود وتوی اغلب خیابانها بیلبوردی از شهید علیرضا افشار(سانحه هوایی c 130که حتما یادتون هست)دیدین اجازه بدین یه خاطره از ایشون بگم.دور اول انتخابات نهم ریاست جمهوری بود من از طرف شبکه 5 در مسجد نازی آباد به همراه بچه های واحد سیار مستقر بودیم.علیرضا افشار عزیز هم از طرف شبکه خبر اونجا بود و همه مشغول پوشش خبری ماجرای انتخابات بودیم.مسجد نازی آباد بسیار قدیمی و فرسوده به حساب میاد اما دوستان با تمام محبت سعی می کردند با ما همراهی کنن به همین دلیل کتابخانه مسجد دراختیار بچه های صدا و سیما بود تا فرصتی پیش میامد رفع خستگی بشه.من با افشار همونجا آشنا شدم خونگرم پر جنب و جوش و البته بسیار متین و موقر.وقتی از خبر شهادتش مطلع شدم .....خیلی لحظات بدی بود .یاد همشون به خیر.یادمه من با اون شرایط روحی بهم ریخته ناشی از اون اتفاق باید روی آنتن می رفتم و برنامه زنده اجرا می کردم.من با بیشتر همکارهای اون اتفاق آشنا بودم و وقتی یکی یکی می شنیدم که رفتند بدجور بهم می ریختم اما باید جلوی دوربین و در پیشگاه مردم خودداری می کردم.چیزی که بیشتر اذیتم یا بهتر بگم نابودم می کرد تماس شهید حمید رضا خیرخواه بود حدود 3ساعت قبل اون اتفاق از فرودگاه با من بود.جهت خداحافظی تماس گرفته بود(یادم نمیره وقتی گفت چند ساعتیه تاخیر دارند به شوخی گفتم سقوط نکنین گفت بعضیامون  تو نرفتن به این ماموریت مردد شدیم )اما همه رفتند.یاد همشون گرامی.حالا از همتون میخوام برای همه بچه های اون پرواز بی سرانجام که عاشق شما بودند و افتخارشون خدمت به شما مردم نجیب و شریف بوده فاتحه ای بخونید.راستش تمام سرمایه ما و دلخوشیمون اینه که همیشه تو ذهنتون بمونیم.

                      خدایا بیشتر از همیشه مراقب این مردم مهربون باش

/ 10 نظر / 11 بازدید
اسی

سرکار خانم امینیان با عرض ارادت و وقت بخیر خدمت شما. خیلی ممنون از خاطره ی زیباتون که تا حدی هم طعم تلخی داشت, چرا که از بستگان اینجانب هم به عنوان تکنسین پرواز تو اون هواپیماحضور داشت که به همراه دیگر عزیزان به درجه بسیار بالا و رفیع شهادت نائل شد. خدا خیرتون بده که یاد اون عزیزان رو به همراه قرائت فاتحه ای مجدد زنده کردید. خدایا فقط مارو محتاج خودت کن و خودت هوامونو داشته باش.

سلام ...میشه بگین خبر تازه چیییییییییییییییییییییییییییی بوووووووود............مرسی

یا کریم

سلام، خدای بزرگ همشونو بیامرزه و غریق رحمت خودش کنه. در پناه حق باشید[گل]

حجاب اسلامی

راستی خانم امینیان، حجاب و نوع پوشش مجریان محترم و خانم ها که در طرح 1444 نشان از حجاب برتره واقعا زیباست و برازنده شما هاست. آفرین به این صلیقه زیبای برتر. 

سلام خانم امينيان عزيز........ خيلي دوستون دارم و هميشه بيننده برنامه هاتون هستم .... اگر اشكال نداره از دختر گلتون هم برامون بگيد و عكسشو بزاريد يه سوال؟ غيرازاجرا در برنامه به خانه برميگيرديم ، فعاليت اجتماعي ديگري هم داريد ؟؟؟

ثمین

عرض سلام خوبید خانوم امینیان؟ ایشالا که همیشه سلامت و پر انرژی باشین.بازم برامون خاطره بنویسین.خاطرات شیرین راستی من عاشق پوشش شما هستم.خیلی شیک و زیبا و پوشیده ست سربلند باشین

ثمین

راستی یادم رفت بگم.خانوم امینیان اگه میشه عکس از خودتون و باران بذارین تو وبلاگ.خیلی مشتاقم :)

حلول ماه مبارک رمضان تهنیت باد[گل]

بر بال نصیم

شهادتشون مبارک[گل]

ناشناس

سلام خسته نباشید مگر ملت ایران می تواند اجرای خیلی خوب شهید حمید رضا خیر خواه را فراموش کنند خداوند او وهمه شهدای رسانه را غریق رحمتش کند