نمی دانم

نمیدانم به کدام فردای نیامده ای دل خوش کنم,

نمیدانم به کدام آرزوی دست نیافتنیم دل ببندم,

نمیدانم به کدام حرف نزده ای اطمینان کنم,

نمیدانم کدامهایت را باور کنم.

اصلا مگر تو هستی که به شایدهایت بشود امید بست؟

نه توهستی و این باور خسته من است که دیگر یاریم نمیکند!

ای کاش جواب نمیدانم هایم را کسی پاسخی می داد تا شاید

آرام بگیرد کمی این دل پر هیاهویم!

 

/ 23 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام من مریمم همون فرزند شهیدی که نوشته هاتون منو یاد نوشته های پدرم میانداخت من یه پزشکم و همیشه به پدرم و فرزند شهید بودنم افتخار کردم اما بعضی وقتا دلم از این مردمی که پدرم برا ارامششون دختر یکی یکدونشو گذاشت و رفت دلم میگیره اما وقتی نوشته های مثل نوشته شما و وب سایت شما که همشرنگ و بوی خدایی رو میده با این همه متانت در جواب دادن رو باز خدا رو شکر میکنم وعزمم رو جزم میکنم که خودم هم مثل پدرم خاضعانه خدمت کنم اما در لباس دیگر خود خدا وشهدا پشتوانه شما و زندگیتون باشند

داستانک

گاهی که زبان کم می آورد چشم صحبت می کند یک نگاه هزاران حرف در پس خود دارد ( نمیدانم به کدام حرف نزده ای اطمینان کنم ) به حرف هایی که شاید هر روز از چشمان باران می تراود مهم درک آن است ابراز محبت است یا تحسین پدر و مادر یا رسیدن به آرزویی در خیال بلند پروازانه یک دخترک بازیگوش شاید هم طرح یک سوال کودکانه: خدا چقد منو دوست داره؟

سمانه

سلام.از ورودتون به صدا و سیما بفرمایید.آیا از زندگی راضی هستید؟ تو زندگی موضوعی هست که براتون خیلی مهم بشه؟ اگر هست چطور باهاش کنار میایید؟

این نمیدانم ها و هزاران نمیدانم های دیگر خیلی وقتها مثل خوره تو ذهن خیلی از ماها آزارمون میده![کلافه]

دوستتونم

از روابطتون با همکارانتون بگید.آیا با همکاراتون صمیمی هستید؟ رفتارتون با همکاران مرد و زن فرقی هم میکنه؟شما هم زیبایید و هم مهربان اینها در جامعه و محل کارتون براتون دردسر نمیشه؟

با داشتن بچه چطور به کار بیرون هم میرسید؟نکنه باران پرستار داره؟

فرزانه

سلام خانم امینیان براتون آرزوی موفقیت میکنم من 19سال دارم همیشه مثل یه شاگرد پای تلویزیون میشینم و برنامتون رو میبینم انشاالله همیشه در پناه حق موفق باشید من هم به تازگی به جمع همکاران شما پیوستم البته در یکی از شبکه های استانی.از شما دعوت میکنم که به استان ما بوشهر بیایید انشاالله که هر وقت اومدید از سفرتون لذت ببرید.با تشکر.

سلام برا اينكه جواب نمي دانم هاتونو پيدا كنيد بايد حركت كنيد.يا سمت هرچيزي كه بده يا هرچيزي كه خوبه.با اين كار در هر صورت به نتيجه درست مي رسيد.اما بهتر اينه زندگي بدها و خوب هارو مطالعه كنيد.زندگي بلاتكليف ها رو هم مطالعه كنيد اينجوري مطمئن مي شويد. شما بندگي كن بقيشو بسپار به خودشون.

مجتبی

سلام بعد از مدتها که اومدم ، با مخی هنگه هنگ اومدم [هیپنوتیزم] خدایـــــــــا آخه من چه گناهی مرتکب شدم که اینقدر باید درس بخوانم [گریه] همه واسه خودشون میرن روضه , ما هم میشینیم پای کتـابـا روضه میگیریم و بر ســر و سیــنه میزنیم [افسوس] "نمیدانم فردا که رفتم سر جلسه چیزی بلدم بنویسم یا شرمنده قلم و برگه سفیـد امتحان میشوم !!! اصلا نمیـدانم این مدرک را که گرفتم آیا به دردی میخــورد ؟ نمیدانم کار گیرم می آید ؟ هـه اصلا مگه کاری هست که بخواد گیر من بیاد ؟ [چشمک]

شيرازي

سلام روز برفيتون بخير و سلامتي اميدوارم تو اين هواي سرد از اين مريضايي كه جديد اومده مي‌گن آنفولانزاي B خودتونو و دختر گلتون در امان باشيد منتظر نوشته‌هاي گرمو زيباتون هستيم.