مثلا"...

 سلام به همه 

 

چند روزی است که ارتباط من با شما دوستان خوبم در بلاگفا قطع شده.مثلا دلمون خوشه تو عصر سرعت شگفت آور ارتباطات زندگی میکنیم اما مثل همیشه بازم عقبیم.فعلا نمیدونم چرا و تا کی؟اما فعلا از دیدن نظراتتون محرومم.اما بدونین هر روز به وبلاگم سر خواهم زذ.

                                   به هر حال خیلی مراقب خودتون باشید  

                                                        خدایا بیشتر از همیشه مراقبمون باش   

/ 7 نظر / 16 بازدید
شيرازي

سلام ممنون كه اين ارتباطو دوباره برقرار كرديد منتظر دل نوشته‌هاي زيباتون هستم

سمیرا

خوب شد که اسباب کشی کردین.خونه ی نو مبارک . دوستون داریم خانوم امینیان عزیز

مریم

سلام تبریک منو هم بپذیرید.شما رو دوست دارم برای اصالتتون.شما رودوست دارم برای متانت ذاتیتون.شما رو دوست دارم برای خودتون.

سلام

سلام به خانم امینیان عزیز. واقعا که، این چه وضعشه که نمی تونستیم نظر بدیم. آفرین به شما که راه دیگه ای رو انتخاب کردید.[عینک]

سلام

سلام به خانم امینیان عزیز. واقعا شما خانم پویا و فعالی هستید که راه دیگه ای برای نظر دادن پیدا کردید. شاد و سرزنده باشید

پرشین

می خواستم همینجا از حسن سلیقه شما و مسئولان محترم برنامه به خانه برگردیم در انتخاب پوشش مجریان خانم که فکر می کنم نوعی از چادر و روسری ملی باشه بسیار تشکر کنم. باور کنید این پوشش بی نهایت زیباست و چهره ی واقعا جذاب مجریان محترم رو بیش از پیش دلنشین (البته چهره عزیزان همیشه دلنشین هست)می کنه. مجریان خانم شبکه های بیگانه در مقابل شما صفرند.

راستی خانم امینیان گرامی بی زحمت نمایش نظرات رو پس از تایید نویسنده وبلاگ در آورید. اینجوری که نظرات بلافاصله پس از ارسال نمایش داده می شه ممکنه خطرناک باشه.