به آمدنت نیاز داشتم

سلام بر حسین و محرمش,سلام بر حسین و کربلایش,سلام بر حسین و عاشورایش,سلام بر حسین و عاشقانگی هایش,سلام بر حسین و زینب پراضطرابش,سلام بر حسین و عباس علمدارش,سلام بر حسین و طفل خندان و سیرابش,سلام بر حسین و..........سلام بر حسین و همه عاشقانش.

ایام عاشقی رسید,روزها وشبهایی که فرصت طلایی است تا در حسین و عاشورایش غرق شویم و جان خسته مان را آرام کنیم.فرصت مغتنمی که میتوان با اشک دیده به اصل حسین و عاشورایش رسید.

خدایا بیشتر از همیشه مراقبم باش تا در عزای حسینی به شور حسینی برسم و از شور حسین به شعور حسینی نایل شوم.خدایامراقبم باش که سخت به آمدن محرم حسین ات نیاز داشتم تا جان خسته ام را التیام دهم.

/ 9 نظر / 25 بازدید
شیرازی

اگر يادتان بود و باران گرفت كمي هم ياد بيابان كنيد سلام طاعات و عبادات قبول من رو هم دعا كنيد كه سخت محتاج دعايم.

مارال

خدایا چه کنم

مجتبی

ای خدا امسال اصلا" نفهمیدم کی محرم اومد !!! الان شب تاسوعاست من هنوز حس محرم رو نگرفتم ، هرچند اگه حس محرم حزن و عذاست، خیلی وقته محزونم ... این چند وقته خیلی به این جمله فکر کردم ( نمیدونم اینجایی که هستم تقدیره منه یا تقصیر من ؟) واقعا" نمیدنم ، اصلا" نمی دونم الان کجام ! همینجوری روزا داره میگذره ، احساس می کنم دارم ازشون جا میمونم، چرا هیچ وقت خوبیها و خوشیها پایدار نیست ؟ بگذریم ، از بچگی بهمون یاد دادن تو اوج مشکلات فقط بگیم شکر ... خدایا شکرت بابت هرچی که بهم دادی و دوباره ازم گرفتی !!! ولی مگه نمیگن چیزی رو که به کسی میدن دیگه نباید ازش پس گرفت ؟؟؟

داستانک

بچه شیش ماه با چقدرآب سیراب می شود؟

ساعتچي

ايام بر شما تسليت

مهندس

با سلام، عکس هایی جدیدی که از حضور شما در برنامه های مختلف به خانه بر می گردیم تهیه شده در سایت ما قرار گرفت در صورت تمابل در وبگاه خود قرار دهید. http://www.doostjoon.com/albums/view/2602 موفق باشید مجری نازنین

شیرازی

سلام دوست خوبم خسته نباشيد ديروز در برنامه متوجه شدم روز دوشنبه به اتفاق همكاران در روابط شبكه پاسخگوي بينندگان هستيد ولي متاسفانه من او ساعت نمي‌توانم تلفن كنم خواهشمندم از طرف طرف من از آقاي طاهري تشكر فرماييد كعه اينقدر غذاهارو ساده آموزش مي‌دن و اگه ممكن است غذاي رشته پلو را هم آموزش بدن از خانم عظيمي هم خيلي تشكر فرماييد كه با لحنشون انرژي مثبتي به بينندگان منتقل مي‌كنند. به آقاي لطفي هم بفرماييد وقت برنامه رو بيشتر كنند تا اينقدر آموزش‌ غذا به سرعت انجام نشود آخر برنامه يعني اصلا ديگه وقت نيست آقاي طاهري صحبت كنند چه برسه به مرور دوباره خواهش مي‌كنم براي مايي كه دير مي‌رسيم يه وقتي براي مرور دوباره در آخر برنامه كامل بزاريد روزي كه ايشون حليم بادمجان آموزش دادن اصلا فرصت نشد بگن كي كشكو اضافه كردن ممنون اگه اين پيام‌ها رو برسونيد خيلي لطف مي‌كنيد مثل هميشه.

شیرازی

سلام خسته نباشيد فكر كنم خيلي سر تون شلوغه چون پاسخي درج نكرده بوديد نمي دونم نظرات منو به افراد منتقل كرديد تا من هم به جمع مخاطبان طرفدار برنامه و شما حساب شوم ؟

دوست

سلام خوش به حال هموطنان خارج از کشور چون فکر می کنم شما احترام بیشتری برای آنها قائل هستید تا هموطنان در ایران چون شب یلدا در برنامه به خانه برمی‌گردیم حضور نداشتید ولی در برنامه خانه مهر بودید اینطور هست؟ جدیدا دیگه پاسخی اغز شما نمی‌بینیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1