نگاه باران

سلام بر همه وجودم,یگانه فرزند مهربانم,بارانم

دخترکم,روزها یکی یکی از کنارمون گذر میکنند و تو روز به روز خانم تر میشی و البته داناتر.دیگه هر روز بیشتر از دنیای پر رمز و راز ما آدم بزرگها سر درمیاری و شاید بیشتر تعجب میکنی که چقدر این بزرگترها به قول خودت عجیب دریبند(همون عجیب غریب خودمون)!!!!!!!!!  آره عزیز دلم ما بزرگترها خیلی عجیب شدیم .اونقدر که این عجایب به چشم خودمونم عجیب شده.اما داریم راحت باهاش کنار میایم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما جان مادر,نگاه مهربانت رو که هنوز معصومند و هنوز درگیر چند رنگیهای دروغین نشدند دوست دارم و باورکن بهم آرامش میدهند.                     از خدای مهربونم ملتمسانه میخوام مراقب همه کودکان مهربان و معصوم دنیا باشه,مراقب باران زندگیم هم باشه.

/ 9 نظر / 21 بازدید
من

سلام، جالب بود راستش منم همیشه عاشق این معصومیت و خلوص کودکان هستم و همیشه به کودک بودنشون حسادت میکنم و علیرغم آرزویم میدونم که دیگه هرگز به روزهای کودکی برنمیگردم ولی سعی میکنم همیشه کودک درونم رو زنده نگه دارم گرچه خیلی ها برام میخندند و میگند هنوز بزرگ نشدی اما من وقتی با بچه ها بچگی میکنم حالم خیلی خوب میشه و دیگه اون مسخره کردنهای دیگران برام بی اهمیت میشه. راستی راجع به نگاه باران شما میخواستم بگم من برنامه ضبط شده اونروزی که باران جون اومده بود توی به خانه برمیگردیم رو دارم و یه صحنه توش هست که من خیلی ازش خوشم میاد و اون بخشی هست که شما دارین خداحافظی میکنید و باران یک نگاه خیلی خاص و پر از محبت به شما میندازه همراه با لبخند، خواستم بگم اگه دوست دارید و مایلید میتونم عکس اون لحظه و بقیه لحظه ها که باران توی برنامه بود رو براتون تهیه کنم و بفرستم.

شیرازی

سلام دوست خوبم خیلی نوشتتون زیبا و دلنشین بود ولی کمی دلم گرفت که چقدر زود ما بزرگترها دوران خوب کودکی را فراموش می‌کنیم و اینقدر بهم دروغ می‌گیم و ظاهرسازی‌های معمول و رایج و... ولی ای کاش زودتر از کرده خودمون پشیمون بشیم و برگردیم تا خیلی دیر نشده البته منظورم به شما و دیگر دوستان نیست چون خیلی دلم گرفته از این مردم اینارو گفتم غرض فقط دردودل بود و بس ممنون زود به زود بیاین با نوشته‌های دلنشین و زیبا.

مهرنوش

الهي امين. توي اين پست مربوط به باران جان لطفا عكس جديد هم از دخملي بذاريد (درخواستي كه مجددا مطرح كردم[لبخند]

حمیده

احساست زیبای مادران به فرزندان همیشه شنیدنی است. ان شا الله خدا همیشه نگهدار خانواده گرم شما باشه.

داستانک

امروز تا می توانید از وجود فرشته زندگی تان بهرمند شوید لذت ببریداوقات زندگی را با هم سیر کنید.بچه ها هر چقدر بزرگتر شوند مشکلاتشان زیادتر می شود. اما هرچقدر در کوچکی به او نزدیکترباشید در میان سالی مشکلات کمتری خواهید داشت.

?

[کلافه]

نويد

سلام ! به اميد ِ روز هاي روشن تر .

داستانک

باران آمد باران در باران آمد باران با لب خندان آمد باران که آمد لبخند بر لب ها هم آمد. ب کوچک ب بزرگ

شیوا رضایی

سلام.منم مثله شما یه دختر کوچولو دارم.اسمش یاسمین.14 ماه از باران شما کوجکتره وقتی دلنوشته های شما برای باران رو میخونم حس میکنم همه حرف دل منه برای یاسمین.کاش منم قلم توانای شمارو داشتم .ببوسید باران نازتونو از طرف من